Preview Mode Links will not work in preview mode

Myšlením na vrchol


Apr 27, 2023

“Jak byste shrnuli vztah rodičů jednou větou?”

Když si Ondřej Suchopár vyslechne trápení svých klientů, je to první otázka kterou jim položí. Lidé často zpozorní a možná nechápou, jak vztah jejich rodičů souvisí s jejich dnešními problémy. Také vás to zajímá?

 

Potom Vás jistě zaujme další rozhovor s terapeutem a transformačním koučem pro podcast Myšlením na vrchol. Ondřej Suchopár nepokládá tuto otázku pro nic za nic. Uvědomuje si, že vše má v životě svůj důvod a že když odstraníme nezdravou příčinu, vyhneme se bolestivým následkům. 

 

Ověřil si to sám na sobě, když jeho maminka kdysi práskla dveřmi a odešla z domu na Štědrý den, ovlivnilo to podstatnou část Ondřejova života. Mělo to následky pro jeho zdraví, vztahy s partnerkami, kolegy přáteli ale především ke vztahu, který měl sám k sobě. Jak se mu to podařilo vyřešit a napravit? I to bylo tématem našeho povídání.

 

V podcastu se mimo jiné dozvíte:

  • Jak traumata prožívaná v dětství ovlivňují celý náš život

  • Jak vznikají emoční zátěže a kam se ukládají

  • Jak se zbavit starých křivd a mít zase dostatek energie a elánu do života

 

Dnešní rozhovor je plný zajímavých myšlenek a zkušeností ze života a věřím že budou inspirací pro všechny, kdo hledá cestu k lepšímu životu.

Užitečné odkazy na závěr 

 

  • Chcete překonat sami sebe? Víte jak funguje náš vnitřní svět a proč občas posloucháme hlas, který nás táhne ke dnu? Tato témata probíráme v FC Workshopu Silné Já versus Slabá Já v praxi. Získáte do vyprodání zásob jen zde. 

  • Máte problém nastavit si osobní hranice? Dovolujete druhým lidem přecházet únosnou mez? Naučte se jak si hranice nejen nastavit, ale také udržet v tomto FC Workshopu.

  • Zaujaly vás zkušenosti a myšlenky v podcastu s Ondřejem Suchopárem? Zajímá vás s jakými problémy se lidé na Ondřeje nejčastěji obracejí? Odpovědi získáte v referencích zde

  • Zaujal vás Ondřejův Transformační kurz? Pro všechny posluchače dnešního podcastu mám od Ondřeje Suchopára malý dárek. Pokud vás kurz zaujal a chcete na sobě začít pracovat, získáte při zadání kódu “FCTISIC” slevu ve výši jeden tisíc korun. Slevový kód je platný pouze do konce července, uplatnit jej můžete zde